הבזקים
גישת  המניעה החדשנית של ד"ר ארתור אגטסטון לטיפול במחלות לב.
מניעת מחלות לב

תוכנית סאות' ביץ' לבריאות הלב: תוכנית בת ארבעה שלבים שתציל את חייכם!

גורם מפרסם: הוצאת מטר
מחבר: ד"ר ארתור אגטסטון
תאריך: 04.06.2012

מאת: ד"ר ארתור אגטסטון

על הספר

מחלות לב הן מגורמי התמותה העיקריים בקרב גברים ונשים בארצות הברית ובישראל. אך במרפאתו של ד"ר ארתור אגטסטון - מבכירי הקרדיולוגים בארצות הברית ומומחה וחלוץ בקרדיולוגיה מונעת - התקפי לב או אירועים מוחיים נדירים מאוד. זאת הודות לגישת המניעה החדשנית שלו לטיפול במחלות לב.

בספר החשוב  שלו ד"ר אגטסטון נלחם למען מהפכה בטיפול בלב, שתאפשר לאנשים להציל בעצמם את חייהם. הוא חושף בעיות בטיפול הרפואי הנפוץ במחלות לב, מסביר מדוע אנשים בריאים לכאורה עלולים ללקות לפתע בהתקף לב; מדוע אנשים עם כולסטרול תקין עלולים להיות פצצות מתקתקות; מדוע שומן בטני עלול להיות סימן אזהרה מוקדם למחלת לב עתידית; ומדוע סריקת לב לא פולשנית יכולה לסייע בניבוי הסיכון למחלות לב.

תוכנית סאות' ביץ' לבריאות הלב היא אסטרטגיית מניעה חדשנית בת ארבעה שלבים, שיכולה לגלות, למנוע ואפילו לעצור מחלות לב, וכוללת תזונה בריאה ללב, פעילות גופנית אירובית ואימון לחיזוק הליבה, בדיקות אבחון חדשניות ותרופות עדכניות להגנה על הלב - אם יש צורך בהן.

 "ד"ר אגטסטון הוא קרדיולוג בעל מוניטין אשר תרם רבות למקצועו,ד"ר ארתור אגטסטו  הוא מומחה וחלוץ בקרדיולוגיה מונעת ופרופסור חבר לרפואה בבית הספר לרפואה "מילר" באוניברסיטת "מימאמי". הוא  משמש גם יועץ מומחה לוועדת הניסויים הקליניים של מכוני הבריאות הלאומיים בארצות הברית.

המלצת צוות עורכי התוכן בפורט הגורם האנושי אשר קראו את הספר . מדובר על ספר רציני מאד היכול לסייע רבות לאנשים לאמץ תהליכים ותרופות למניעת התקפי לב.

מקום מרכזי בספר תופסים הפרקים על חשיבות תרופות הסטטיטנים  להורדת הכלוסטרול הרע . וחשיבות סריקטת הלב לגילוי שקיעת סידן בדפנות כלי הדם. במחקר מפורטים מרבית המחקרים  הקליניים שנערכו לגבי יעילות תרופות הסטטינים ובעיית הקרעים בפלאק.

קישור להוצאת מטר

 בתהליך נוסף, שנחקר בשנים האחרונות, שקיעת הסידן בדפנות כלי הדם קשורה לפירוק של תאי דלקת הנכלאים בתוך הרובד הטרשתי ועוברים תהליך של מוות מתוכנן (אפופטוזיס). בתהליך זה משתחררים מאגרי הסידן שבתאים אל רקמת הרובד הטרשתי ועם השנים הולכים ומצטברים בדפנות העורק מוקדי הסתיידות. התוצר הסופי הוא ספיחה של סידן לדפנות כלי הדם. עם השנים גורם תהליך זה לנוקשות מוגברת של כלי הדם, לפגיעה בתפקודם ולהפחתת היכולת שלהם להתרחב כדי להגביר את אספקת הדם בעת הצורך (בעת מאמץ, למשל). במלים אחרות, זהו תהליך של הצטברות סיד נוקשה בדפנות כלי הדם, שעשוי להיות מלווה בהיצרות משמעותית של העורק.  

קישור 2

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות.
הרשמה ללקט
דוא"ל
* להסרה
במבט לאחור
רשימת קטגוריות מלאה
אנשים וארגונים
עבודה ועובדים
אנשים פשוטים
אפשר גם אחרת
יוצאי הדופן והמיוחדים
אנשים , מחשבים ואינטרנט
קיבוצים ואנשי ההתיישבות
החברה החרדית
עולים חדשים ועולים ותיקים
עובדים זרים
תרמילאים ומטיילים
קשישים
אנשים והקונפליקט הישראלי-ערבי
בני נוער וצעירים
אנשים והמצב הכלכלי
סיפורי התמודדות
גמלאים
מגזר ערבי
מחקרים ועיונים בפסיכולוגיה
מחקרים ועיונים ברפואה וביו-רפואה
רפואה משלימה
רפואה אלטרנטיבית
הבריאות שלך
מחקרים ועיונים בסוציולוגיה ובאנתרופולגיה
מחקרים ועיונים בחינוך
מחקרים ועיונים בספרות
מחקרים ועיונים בהיסטוריה
מחקרים ועיונים בדמוגרפיה
מחקרים ועיונים בביולוגיה ובמדעי החיים
אנשים בעת העתיקה
ילדים , אמהות, הורים ומשפחה
יזמים, אנשי עסקים ואנשי היי-טק
ביוגרפיות, זכרונות ותולדות חיים
שכול
ניצולי שואה
סרטי תעודה
ספרים חדשים
מדעים ואנשים
אנשים , מזון ותזונה
אנשים, טבע וסביבה
אנשים במרחב הניהול
הרהורים ומחשבות
שיטות אימון
מחקרים ועיונים בקרימונולוגיה
סקירות מחלקת איסוף בפורטל הגורם האנושי

אודות  |   צרו קשר  |   שלחו קישור  |   RSS  |   אתר צמתי מידע
נבנה ע"י אפוק